PL Beton a/s
Mulebyvej 40
DK-3700 Rønne
Tel. +45 5696 4217
post@plbeton.dk

Apparatuur voor het afdrukken van identiteitskaarten

De beste drukapparatuur wordt gebruikt voor de productie van valse identiteitskaarten. Deze industriële sterke laserprinters zijn de nieuwste technologie en resulteren in onberispelijk gerepliceerde nep-ID's die online worden aangeboden door https://kingoffakes.to. Professioneel niveau garandeert topkwaliteit nep-ID's die niet uw marktplein-souvenirkaarten zijn. Compromisloos zaadmateriaal resulteert in een authentieke uitstraling van onze identiteitskaarten. Ze zijn beschikbaar voor elke staat en ook wereldwijd. Kwaliteitsvolle namaakproductie is waar hoogtechnologische druk en design hand in hand gaan.

Medarbejdere
PL Beton a/s
John Holm
Direktør / Projektleder
Tlf: 8843 7330 Mobil: 6039 1347
Mail: john.h@plbeton.dk
Mads Trærup
Projektleder
Tlf: 8843 7348 Mobil: 5210 6002
Mail: mads.t@plbeton.dk
Morten Nielsen
Statiker/konstruktionsingeniør
Tlf: 8843 7341 Mobil: 5210 6641
morten.n@plbeton.dk
Kim Møller
Produktions chef
Tlf: 8843 7340 Mobil: 6039 1381
kim.m@plbeton.dk
Johnny Kristensen
Produktionsleder
Tlf: 8843 7337 Mobil: 6039 1380
johnny.k@plbeton.dk
Aslambek Bakriev
Tegner / Statiker
Tlf: 38417354
mail: aslambek.b@plbeton.dk
Steffen Larsen
Statiker
Tlf: 38417352
steffen.l@plbeton.dk
Keld Olsen
Tegner
Tlf: 8843 7332
keld.o@plbeton.dk
Dan Pihl
Tegner
Tlf: 38417353
Dan.p@plbeton.dk
Vibeke Lund Sørensen
Tegner
Tlf: 8843 7343
vibeke.s@plbeton.dk
Jesper Kildegard Sørensen
Tegner
Tlf: 88437331
jesper.s@plbeton.dk
Joanne Haldrup
Tegner
Tlf: 8843 7333
joanne.h@plbeton.dk
Mandana Semsari
Tegner
Tel: 88437347
mail: mandana.s@plbeton.dk
Sofie Lamberg
Tegner
Tel: 88437349
mail: sofie.l@plbeton.dk
Chrestine Kofoed
Kontor
Tlf: 88437346
crestine.k@plbeton.dk
Niels Kraemer
Kontor/regnskab
Tlf: 8843 7345
Niels.k@plbeton.dk
Ingeman Thorsen
Indkøbschef
Tlf: 8843 7338 Mobil: 6039 1386
ingeman.t@plbeton.dk
Dennis Lind
Beton ingeniør
Tlf: 8843 7339 Mobil: 6039 1384
dennis.l@plbeton.dk
Carsten Martens
Kvalitets ansvarlig
Tlf: 8843 7336
carsten.m@plbeton.dk
Victor Nielsen
Finish formand
Mobil: 6039 1389
Victor.n@plbeton.dk